Petek Temizliği
9 Ocak 2018

Petek Temizlemenin Püf Noktaları

Isı veriminin arttırılmasını ve yüksek doğalgaz faturası ödenmesinin önünü kesen petek temizleme işlemi ile aynı zamanda radyatörlerin çürümesini ve kombinin uzun yıllar kullanılması da sağlanmaktadır. Bu sayede hem ekonomik hemde yüksek ısı artışı gözlenmektedir. Petek temizlemenin püf noktaları ise yapılan hizmetin teknolojik cihazlar ile hijyenik olarak yapılmasından geçmektedir.

Petek Temizleme İçin Uygulanacak Çözümler

Temizleme işlemine başlamadan önce mutlaka ön keşif yapılarak ev yada işyeri gibi kapalı ortamların hijyene uygun olan ortam tercih edilmelidir. Makine sistemi sayesinde temiz suyu tesisat üzerinden yoğun bir basınç ile peteklerin içlerine gönderen cihaz içeride oluşmuş katranlı suyun dışarıya tahliye edilmesini sağlamaktadır. Hem temiz suyun sürekli olarak makine içerisinde dolmasını hemde atık suyun dışarıya atılmasını sağlayan en uygun yer hiç şüphesiz banyo tarzındaki kişisel alanlardır.

petek temizligi
petek temizligi

Alanında en iyi petek ve kombi uzmanlarımızla yaşadığınız ısınma sorunlarına köklü çözümler sağlıyoruz. İstanbul Petek Temizliği hizmetimizle sizlere ilk günkü yüksek performansta kullancağınız şekilde petek temizleme hizmeti veriyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ARA