başakşehir petek temizleme

Başakşehir Petek Temizleme

Eski yöntemlerle ısıtma sistemi tesisatının temizliği hem zahmetli hem de pahalı bir şekilde yapılıyordu. Bu çağdışı yöntemlerle işlem bir temizlik işi olmaktan çıkarak, tadilat halini almakta… Oysa bu şekilde yapılan ısıtma sistemi tesisatı temizlikleri onlarca yıl öncesinde kaldı.  Şimdi sizlere Başakşehir petek temizleme servisinin nasıl hizmet verdiğinden bahsedeceğiz.

başakşehir petek temizliği

Başakşehir Kombi Petek Temizleme Servisi

Tam Tesisat her zaman zahmetsiz bir şekilde bu ihtiyacınızı karşılamanız için her şeyin bir kolayını bulmaya devam ediyor. Firmamızın uzman ekipleri evinize geldiği zaman kırıp dökmeden, daima önce sorun odaklı “düşünerek” bir çalışma planı oluşturur ve ısıtma sisteminizdeki peteklerin durumuna göre hiçbir zahmete girmenize gerek kalmadan temizlik işlemini tamamlar. Teknoloji alanında sürekli yatırım yapan Tam Tesisat, rakiplerine öncülük etmeyi alışkanlık haline getirmiş bir firma olarak petek temizleme hizmetlerinde modern teknolojiden sonuna kadar faydalanıyor ve özel sistemlerle ısıtma sisteminizin ilk günkü verimliliğini kazanmasını sağlıyor.

Yeni ısınma yöntemi olan doğalgaz sert geçen kış aylarında yanınızda oluyor. Giderek artan doğalgaz sistemlerinde şebeke suyu dolaşıyor. Şebeke sularının kirliliği yüzünden peteklerin içi balçık, kireç ve tortu ile kaplanarak ısınma ihtiyacınızı karşılayamayacak duruma geliyor. Tam tesisat teknolojisini ve öncülüğünü ise tam da burada devreye giriyor. Çoğu firmanın hala sahip olamadığı olsa bile işlevsel bir biçimde kullanamadığı petek temizlem esistemleri sayesinde peteklerinizde kalıcı ve zahmete girmenize lüzum kalmadan temizlik işlemini tamamlıyoruz.

Başakşehir Petek Robotu İle Hizmet

Başakşehir petek temizliği servisimizin gelişmiş petek temizleme robotlu sistemlerine karşılık hala eskiyi savunan firmalar bulunuyor. Eski tip firmaların yeniliğe adapte olmamak için direndiği sistemler bakalım müşterilerine sağladıklarını düşündükleri kolaylık ne. Eski tip petek temizleme sistemlerinde peteğiniz ve borularınız yerinden çıkarılarak sıcak su ile temizleniyordu. Tabii bu sistemin savunduğu en büyük yenilik bu ancak buna yenilik demek ne mümkün. Eski tip petek temizleme sistemine sahip bir firmanın evinize girmesi sonucunda evinizin yeniden inşaat alanına dönmesinde ne olsun.

Başakşehir petek temizleme hizmetlerimiz size teknolojinin faydalarının ne kadar geniş olduğunu gösteriyor. Başakşehir petek temizleme firmamız mahalle mahalle görevlendirdiği ustalarımızın sizin için en uygun zamanı belirleyerek evinize geliyor ve tamamen teknoloji ile bunu yapıyor. Petek temizleme makineleri ile hazırlamış olduğumuz sizin evinizin petek kirliliğine uygun olan kimyasalları peteğinizin içerisinde bu sıvının dolaşmasını sağlıyoruz. Bu sıvı peteğiniz kirlerden tamamen arındığında kirler ile birlikte açtığımız borudan dışarı çıkıyor. Borularınızın içinde bulunan kir ve tortu peteklerinizden çıktığı zaman petekleriniz eskisinden daha iyi ısınıyor ve Tam Tesisat petekleriniz de %50 ye varan bir ısı artışı sağlıyor.

Başakşehir petek temizleme hizmetleri ile karşınız da olan Tam Tesisat sorunlarınızı halletmek için teknolojinin sınırlarını zorlamaya devam edecek. Sizin sorunlarınız bizim firmamız ile bir daha ortaya çıkmamak üzere halledilecek. Tam tesisat firmamız dur durak bilmeyen dinamik ve yenilikçi yapısı ile 24 saat ve tatilsiz sizin için çalışmaya devam ediyor.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir