Hakkımızda

 

Petek temizliği  firmamız 2013 yılında kurulan Öncü bir firmadır. İlk olarak İstanbul Fatih ilçesinde hizmete açılmış olan kuruluşumuz daha sonra Tüm İstanbul ve semtlerinde petek temizliği , Kalorifer tesisatı kurulumu , Kombi bakımı ve tamiri gibi pek çok alanda hizmet vermektedir.

Misyonumuz

Firmamız her daim müşteri memnuniyeti elde etmek için en kaliteli tesisat hizmetlerini uygulamaktadır. Bu nedenle bu derece önemli ve aynı zamanda faydalı bir hizmet olan bakım, onarım hizmetlerinde birincil öncelik tam zamanlı ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilen kadromuz ve benzersiz teknolojiye sahip olan ekipmanlarımız sayesinde müşterilerimizin taleplerine kesintisiz hizmet yürütürüz.

Vizyonumuz

Kişilerin bireysel olarak yapmakta zorlandığı günümüz şartlarında daha kaliteli hizmet verebilmek adına teknolojinin getirdiği yenilikleri yakından takip ederek her yıl hizmet kalitesini en üst seviyede tutmak ve müşteri memnuniyeti elde etmek kendimizi geliştirmekteyiz. Robot ve özel ekipmanlarımız ve deneyimli teknik kadromuz ile en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlıyoruz.