Petek Temizleme Hizmetinde 25 Yıl

7 Gün: 07:00 - 02:00

24 Saat Hızlı Servis

Hizmet Garantisi

2 Yıl Garantili Servis

Çağrı Merkezi

+90 534 880 00 42

hakkımızda

Şirkete Genel Bakış

Müşterimin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilen tek bir durak dükkanı olmaktan gurur duyuyorum. Amacım, en yüksek kalitede tasarım ve kurulum hizmetlerini, programa ve bütçeye uygun müşteri hizmetleriyle birlikte sunmaktır. Zamanın ve maliyetin çok önemli olduğunu anlıyoruz ve müşterinin beklentilerinin üstüne çıkmaya gayret ediyoruz.
Müşterilerim için huzur içinde, değerli para tasarrufu hizmeti ve bakım sözleşmeleri sunuyoruz. Daha fazla bilgi için lütfen arayınız.

Şirketimiz her türlü karmaşıklık için kapsamlı bir çalışma yelpazesi sunmaktadır. Ekibimiz, 6 yıldan az bir süredir sektörde olan yüksek nitelikli profesyonellerden oluşmaktadır. En karmaşık teknik ve organizasyonel görevleri çözerken, size en iyi hizmeti sunmamıza olanak tanıyan kapsamlı deneyimler kazandık.

KALİTE STANDARTLARIMIZ..

24 Saat Hızlı Servis

Isıtma, Petek Temizleme ihtiyaçlarınız için yılda 365 gün 24 saat acil servis sağlayabiliriz. Hem konut hem de ticari mülklerinize hizmet vermeniz gerektiğinde buradayız!

+90 534 880 00 42

Çalışma saatleri

Pazartesi Cuma: 09:00-02:00

Cumartesi: 10:00-02:00

Pazar: 11:00- 02:00

25 Yıllık Tecrübe

Petek Temizliği ve Kombi Temizliği’nde 25 yılı aşkın deneyime sahibiz. Kaliteli işçilik ve müşteri hizmetlerine inanırız.

Şirket Hakkında

1991 yılında kurulan firmamız,Kombi Petek  kurulumunda geniş deneyime sahip bir aile işletmesidir. Şirket, bu 25 yıl boyunca sektördeki birçok karmaşık projeyi başarıyla tamamladı, çalışanlarımızın profesyonelliği ve yapılan işin kalitesi konusunda bize güven veren ne oldu.

Şirket Misyonu

1991 yılında kurulan Firmamız, sahip olunan bir aile şirketidir.. Şirketimiz, her türlü karmaşıklığa sahip bir çalışma yelpazesi sunmaktadır. Ekibimiz, 25 yıldan az bir süredir sektörde olan yüksek nitelikli profesyonellerden oluşmaktadır. En karmaşık teknik ve organizasyonel görevleri çözerken, size en iyi hizmeti sunmamıza olanak tanıyan kapsamlı deneyimler kazandık.

Bizi Takip Edin Kampanayalardan Yararlanın

Sosyal Medya Hesaplarımızı Takip Edin.

/PetekTemizleme

Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Zorunlu alanlar işaretlenmiştir *