2019 petek temizliği fiyatları

2020 Petek Temizliği Fiyatları

Isınma giderleri için ekonomik çözümler bulmak önemlidir. 2020 petek temizliği fiyatları listemizde göreceğiniz gibi tasarruf için yaptıracağınız petek temizliği işlemi minimum seviyelerde sizlere sunulmuştur. Doğalgaz kullanımları her ne kadar maliyeti en düşük kullanım yöntemi olsa da bakımsız kombiler, kirli ve tıkalı petek radyatörler nedeni ile yüksek enerji tüketimi yaşanabilmektedir. Ancak bu sorundan kurtulmanız oldukça kolay olup son derece uygun petek temizliği fiyatları ile uzun süreli çözüm üretmiş olursunuz.

4 Adet Petek Temizliği Fiyatları

2020 petek temizliği fiyatları listemizde küçük metrekare evler için 1 ile 4 arasında petek için temizleme ücretlerimiz 125₺ olarak belirlenmiştir. Son derece ekonomiki bir fiyat olan bu ücret ile kış ayında peteklerden maksimum seviyede verim alırsınız. 45 dakikalık bir işlem süresi bulunan 4 adet petek temizliğinde firmamız ayrıca kombi filtre temizliğini ve özel petek temizleme kimyasalınıda sizlere ücretsiz sunmaktadır. 1+1 daireler ve küçük ofis ve büro gibi yerler için son derece ideal bir fiyat paketidir. Hemen şimdi İstanbul içinde tüm ilçe ve semtlerden bizlere ulaşarak hizmet alabilirsiniz.

petek temizliği fiyatları 2019

5 Adet Petek Temizliği Fiyatları

5 Adet petek genelde 2+1 metrekaresi düşük olan yapılarda bulunmaktadır. Banyodaki havludan petek ile her ne kadar 6 ya ulaşan bir petek sayısı bulunsada firmamıza havludan radyatör için bir ücret talep etmemektedir. 20120 petek temizliği fiyatları 5 adet paketinin güncel fiyatı 150₺ olup yine kombinizin filtre temizliği ve özel kullanılacak olan kimyasal bedelsiz olarak sunulmaktadır.

6-7 Adet Petek Temizliği Fiyatları

Hem 2+1 hemde 3+1 gibi dairelerde genelde petek sayısı 6-7 arasında olabilmektedir. Her ne kadar tüm petekler aynı anda sorunlu olmaz ve tıkanıklık yaşamaz ancak bu alacağınız paket ile tam randımanlı bir çözüm üretilmiş olur. Aklınızda her hangi bir soru kalmadan bütün petekleriniz işleme tabi tutulmuş olur. 6-7 arasındaki petek için güncel 2019 yılı fiyatımız 175₺ olup kombiye yapılacak bakım ve filtre temizliği için sizlerden ücret talebimiz bulunmamaktadır.

Dublex Daire Petek Temizliği Fiyatları

2019 petek temizliği fiyatları arasında en yüksek bedel dublex daireler için olsa da yinede piyasaya göre son derece uygun bir teklif sunmaktayız. Dubleks daireler için petek temizliği fiyatı 250₺ olup petek sayısı dikkate alınmamaktadır. En büyük metrekareye sahip daire tipi olan bu uygulamada süre maksimum 1,5 saat civarında olmaktadır. Ayrıca diğer tüm hizmetlerimizde olduğu gibi kombi temizliği ve filtre temizliği için sizleden her hangi bir işçilik ücretide alınmamaktadır.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir