2020 petek temizliği fiyatları

2021 Petek Temizleme Fiyatları

Isınma giderleri için ekonomik çözümler bulmak önemlidir. 2021 petek temizleme fiyatları listemizde göreceğiniz gibi tasarruf için yaptıracağınız petek temizliği işlemi minimum seviyelerde sizlere sunulmuştur. Doğalgaz kullanımları her ne kadar maliyeti en düşük kullanım yöntemi olsa da bakımsız kombiler, kirli ve tıkalı petek radyatörler nedeni ile yüksek enerji tüketimi yaşanabilmektedir. Ancak bu sorundan kurtulmanız oldukça kolay olup son derece uygun petek temizliği fiyatları ile uzun süreli çözüm üretmiş olursunuz.

4 Adet Petek Temizliği Fiyatları

2021 petek temizliği fiyatları listemizde küçük metrekare evler için 1 ile 4 arasında petek için temizleme ücretlerimiz 125₺ olarak belirlenmiştir. Son derece ekonomiki bir fiyat olan bu ücret ile kış ayında peteklerden maksimum seviyede verim alırsınız. 45 dakikalık bir işlem süresi bulunan 4 adet petek temizliğinde firmamız ayrıca kombi filtre temizliğini ve özel petek temizleme kimyasalınıda sizlere ücretsiz sunmaktadır. 1+1 daireler ve küçük ofis ve büro gibi yerler için son derece ideal bir fiyat paketidir. Hemen şimdi İstanbul içinde tüm ilçe ve semtlerden bizlere ulaşarak hizmet alabilirsiniz.

petek temizliği fiyatları 2019

5 Adet Petek Temizliği Fiyatları

5 Adet petek genelde 2+1 metrekaresi düşük olan yapılarda bulunmaktadır. Banyodaki havludan petek ile her ne kadar 6 ya ulaşan bir petek sayısı bulunsada firmamıza havludan radyatör için bir ücret talep etmemektedir. 2021 petek temizleme fiyatları 5 adet paketinin güncel fiyatı 150₺ olup yine kombinizin filtre temizliği ve özel kullanılacak olan kimyasal bedelsiz olarak sunulmaktadır.

6-7 Adet Petek Temizleme Fiyatları

Hem 2+1 hemde 3+1 gibi dairelerde genelde petek sayısı 6-7 arasında olabilmektedir. Her ne kadar tüm petekler aynı anda sorunlu olmaz ve tıkanıklık yaşamaz ancak bu alacağınız paket ile tam randımanlı bir çözüm üretilmiş olur. Aklınızda her hangi bir soru kalmadan bütün petekleriniz işleme tabi tutulmuş olur. 6-7 arasındaki petek için güncel 2019 yılı fiyatımız 175₺ olup kombiye yapılacak bakım ve filtre temizliği için sizlerden ücret talebimiz bulunmamaktadır.

Dublex Daire Petek Temizleme Fiyatları

2021 petek temizliği fiyatları arasında en yüksek bedel dublex daireler için olsa da yinede piyasaya göre son derece uygun bir teklif sunmaktayız. Dubleks daireler için petek temizliği fiyatı 250₺ olup petek sayısı dikkate alınmamaktadır. En büyük metrekareye sahip daire tipi olan bu uygulamada süre maksimum 1,5 saat civarında olmaktadır. Ayrıca diğer tüm hizmetlerimizde olduğu gibi kombi temizliği ve filtre temizliği için sizleden her hangi bir işçilik ücretide alınmamaktadır.

Petek Temizleme Fiyatları 2021

Petek bakım fiyatlarına etki eden en önemli faktör petek adedi ve m2 dir. Bu nedenle bu kriterlerin göz önünde olması gerekmektedir. Petek temizleme fiyatları için en iyi fiyatlandırma listesini İstanbul ve tüm ilçelerinde hizmete sunan firmamız sizlerin en ekonomik ücretler ile hizmet almanızı sağlamaktadır. Petekleriniz içindeki sıvı akışının daha düzenli hale gelmesini sağlayan petek temizliği hizmetlerimiz, ısınma verimliliği yükselen ısınma sisteminizin hem daha sağlıklı hem de daha az enerji harcayarak çalışmasını sağlar

. Kombi ve kalorifer sistemlerinin verimliliğini doğrudan etkileyen petekler zamanla paslanma, kireçlenme, balçıklaşma gibi birçok olumsuz faktörden etkilenir. Bu durum peteğin harcanan ısı enerjisini ortama istenen şekilde iletememesine yani bir başka ifadeyle ısınma sisteminin harcadığı enerjinin bir miktarının “boşa gitmesine” yol açar. Zaman geçtikçe petek içindeki kireç, pislik ve çeşitli kimyasal maddelerin birimi neticesinde boşa harcanan enerji miktarı da artar. Bu da sistemin verimliliğinin düşerek daha fazla enerji harcamasına ve dolasıyla yok yere daha kabarık faturalar ödemenize yol açar.

Petektemizligifiyatlari.com olarak yerden ısıtma sistemleri de dahil olmak üzere kombi ve kat kaloriferi gibi ısınma sistemlerinizin verimliliğini direk olarak etkileyen peteklerin içinin “tamamen” temizlenmesini sağlamaktayız. Petek temizleme fiyatları hizmetlerimizde ilk iş olarak tesisatın içindeki tüm suyu boşaltan ekiplerimiz, peteklerinizin iç kısmını yıkayarak temizlik işlemine başlar. Boru yüzlerinin iç kısmındaki tüm pislik ve kireç benzeri birikintilerin temizlenmesi için ikinci aşamada özel kimyasal karışımlar kullanılmaktadır.

Bu kimyevi maddeler sayesinde petek boruları hiçbir zarar görmezken, iç kısımdaki tüm pislikler temizlenmektedir. Daha önce petek temizliği yapılıp yapılmamasına, sistemin ne kadar zamandır kullanıldığına, kullanılan suyun kalitesine ve şayet yapılmışsa son temizliğin üzerinden ne kadar zaman geçtiğine bağlı olarak temizleyici özel sıvı karışımının 1-2 saat kadar sistemde dolaşması gerekebilir.

En iyi fiyat garantisi ile hizmet

Profesyonellerden oluşan uzman ekiplerimiz yeni teknoloji ürünü ekipmanlar kullanarak peteklerinizin temizliğini gerçekleştirmekte, bu sistemler yüksek basınç uygulamadan temizlik yaptığı için tesisatta herhangi bir zarar gelmemektedir. Bu sistemler özel olarak petek temizliği için üretilmiş olup, suyu belirli aralıklarla ters yönde çekerek çalkalama işlemi de uygulamaktadır. Böylelikle petekleriniz, temizlik için kullanılan sıvı karışımından tamamen arındırılmaktadır. Kullanılan kimyasal karışımdan temizlik işlemini yapan özel ekipmanlara kadar firmamız, petek temizliğinin ideal şekilde yapılmasını sağlamaktadır. Uzman ekiplerle ve en son teknolojinin kullanıldığı sistemlerle sunduğumuz bu petek temizliği hizmetlerimiz, petek sayısına ve tesisatın kondisyonuna bağlı olarak ortalama 2-3 saat kadar sürmektedir.

Petek temizliği düzenli yapılan sistemlerde %20’ye varan oranlarda verimlilik artışı olduğunu, petek ve tesisatta yaşanan kireçlenme gibi problemlerinse sistem verimliliğini %30’a varan oranlarda düşürebildiğini unutmayın. Daha fazla zaman kaybetmeden makul fiyatlarla sunduğumuz petek temizliği fiyatlarımızdan faydalanmak için bize telefon açmanız yeterli.

2 Yorum

  • Selim candan

    1 ile 5 petegim var. Fiyatlariniz maku gibi sizi kis ayinin baslarinda arayabilirmiyiz?

  • petek temizliği

    Merhaba Selim bey bizleri her daim arayabilirsiniz. İstanbul’da petek temizleme denildiğinde ilk akla gelen en kaliteli hizmeti en ucuza yaparak 100% yakıt tasarrufu sağlayan firmamızı gönül rahatlığıyla ariyabilirsiniz.

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir