Uygun Fiyatlı Petek Temizliği

Petek temizlik işi bir hizmettir bu hizmeti alırken dikkat etmeniz gereken 2 konu vardır birisi  Uygun Fiyatlı Petek Temizliği yapılırken kullanılan ilacın markası diğeri yapılan işçilik. Hizmet satın almak istediğinizde çok farklı fiyatlarla karşılaşabilirsiniz. petek temizleme yapılırken verilen ücret dairedeki peteklerin sayısına göre değişir.  Petek temizliği yaptırmadan önce hizmet veren firmaları ve kullanılan malzemeleri araştırmanızda fayda var. Peteklerin ve yerden ısıtma sistemlerin temizlenebilmesi için petek temizleme makinalarının olması gereklidir. İki çeşit petek petek makinası vardır. Bu iki çeşit petek temizleme makinalarından biri hava ve suyu karıştırarak basınçlı olarak petekleri ve boruları temizler.

Diğer petek temizleme makinasının deposu bulunmaktadır. Depo içine su koyulur ve makinanın motorunun uyguladığı basınçla petekler temizlenir. Deposu bulunan petek temizleme makinasına petek temizleme ilacı ilave edilerek petekler temizlenir. Hava ve suyu karıştırarak çalışan petek temizleme makinasına petek temizleme ilacı koyulmaz. Tamamen basınçlı su ile doğal yöntemlerle petekler temizlenir.

Alüminyum Petek Temizleme Fiyatı

Bu temizleme yönteminin fiyatları diğerlerinden biraz daha yüksektir çünkü; Alüminyum Petek Temizleme  alüminyum petekler panel petekler gibi sökülmeden temizlenmez. İçerisinde oluşan kireçleri çıkarmak için, petekleri tek tek sökmek gerekir. Kanalları çok dar olan alüminyum kalorifer petekleri çabucak tıkanır, makine ile sökmeden yıkamaya kalkınca da içeride oluşan kireç dar kanaldan dolayı dışarı çıkamaz. Bu sebeple alüminyum petekler sökülür.

Normal şartlarda 2 saat süren petek yıkama işi, sökülmeye kalkıldığında 4-5 saat civarında sürmektedir. Zahmetli ve servis süresi uzunluğundan dolayı maliyeti de iki katına çıkar. İşin doğrusu budur. Zaten diğer türlü sökmeden yıkama alüminyum petekte bir işe yaramaz.

Döküm Petekleri Temizleme Fiyatı

Döküm petekleri temizleme işlemi panel petekten çok farklı değildir. Döküm Petekler eski bir model olduklarından daha pis olur ve yıkanmasıda oldukça zordur. Firmamız profesyonel anlamda yapılabilecek bir yıkama işi için en ucuz petek temizleme fiyatları ile çalışmaktadır.

Aynı kalitede bir hizmeti, bu fiyata bulmazsınız. Üstelik bu sektörde bu fiyata hava ve suyu karıştıran darbeli basınç mantığı ile petek yıkama yapan tek firmayız. Büyük masraflar çıkmaması için önce petek temizliği yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Peteklerde oluşan pislikler kireçler peteği tıkadığı için temizlik esnasında bu tıkanıklıklar açılmaktadır. Petek temizliği işlemi kombide pislikten ve kireçten oluşan problemleri de ortadan kaldırmış olmaktadır.