Petek Temizleme Hizmetinde 25 Yıl

7 Gün: 07:00 - 02:00

24 Saat Hızlı Servis

Hizmet Garantisi

2 Yıl Garantili Servis

Çağrı Merkezi

+90 534 880 00 42

Kombi Petek Temizliği

Kombi’den kış boyunca ekonomik bir şekilde faydalanmak için kombi sistemi verimli çalışması, petekler verimli şekilde ısınmadığı sürece tek başına işe yaramaz. Kombi petek temizliği düzenli yapılmadığı takdirde peteklerin su geçişleri tıkanmaya başlar ve bunun neticesinde kombi ne kadar fazla ısı iletirse iletsin, petekler yeterince ısınamadığı için bu ısıyı mekanı ısıtmak için kullanamaz. Firmamızın sunduğu kombi petek temizliği hizmetlerinden bir telefonla haftanın hangi olduğu fark etmeden yararlanabilir, peteklerin iç temizliğini yaptırarak bu sorunla karşılaşmadan ekonomik ısınmanın keyfini kış boyunca sürebilirsiniz.

Kombi Petek Temizleme Hizmetlerimiz

Peteklerin su geçişlerinin çamurlaşma ve kireç tortusu yüzünden tıkanmaya başlaması, peteklerin daha az ısınmasına ve sizin de daha az ısınmanıza sebep olur. Kombi doğalgazı kullanarak tesisat suyunu ısıtır ve bu su da peteklere gönderilerek, peteklerin sıcaklığı mekana transfer etmesi sağlanır. Ancak peteklerin gelen ısı enerjisini, tıkanıklık sebebiyle verimli şekilde iletmemesi durumunda yakıt sarfiyatı artar. Yüksek doğalgaz faturaları öderken kışı doğru düzgün ısınamadan geçirmemek için firmamız kombi petek temizliği hizmetlerimizden kışa girmeden önce yararlanmanızı tavsiye etmektedir.

Kombi Petek Temizleme Zamanı Nasıl Anlaşılır?

Zamanla peteklerdeki tıkanıklık daha da artarak ısınma sorununun artmasına ve dolayısıyla doğalgaz faturalarınızın daha da artmasına yol açar. Özel kimyasal maddeler ve petek iç temizliği için geliştirilen yıkama makinaları kullanan ekiplerimiz, petekleri tek tek sökmekle uğraşmadan petek temizliği yapmaktadır. Nano Clean Kombi isimli bir kimyasal karışımın petek içine, petekler sökülmeden uygulanması sayesinde şebeke suyundan kaynaklanan kireç ve diğer çamurlaşmaya yol açan maddeler kısa sürede petek içinde çözülür ve daha sonra yıkama makinasını tüm pisliği temizler. Çift yönlü su veren bu makinalar petek içinde çalkalama etkisi oluşturduğu için çözülen kireç ve pisliğin tamamı, tesisat aracılığıyla kombiye ulaşmadan temizlenmektedir. Isınma hitiyacı ne zaman hissedilirse veya yüksek fatura tutarına maruz kalınırsa kombi petek bakımı yapılması gerekir. Kombinin bakımını her yıl yaptırarak doğalgaz faturası düşürülerek peteklerin ısı performansı yükselmektedir. İstanbul petek temizliği fiyatları ile kombi petek temizleme yaptırarak yüksek ısı alabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Zorunlu alanlar işaretlenmiştir *

Tesisatci.gen.tr olarak sektörde ki 25 yıllık tecrübesini,tüm istanbul da geniş servis ağı ile birlikte kusursuz ve garantili hizmet sunmaktadır.

Hemen Arayın:0507 626 02 55