Kombi Petek Temizliği

 

Kombinizden kış boyunca ekonomik bir şekilde faydalanmak ve verimli çalışması, petekler verimli şekilde ısınmadığı sürece tek başına işe yaramaz. Kombi petek temizliği düzenli yapılmadığı takdirde peteklerin su geçişleri tıkanmaya başlar ve bunun neticesinde kombi ne kadar fazla ısı iletirse iletsin, petekler yeterince ısınamadığı için bu ısıyı mekanı ısıtmak için kullanamaz.

Firmamızın sunduğu kombi petek temizliği hizmetlerinden bir telefonla haftanın hangi olduğu fark etmeden yararlanabilir, peteklerinizin iç temizliğini yaptırarak bu sorunla karşılaşmadan ekonomik ısınmanın keyfini kış boyunca sürebilirsiniz. Petek Temizleme işi için son yıllarda servis sayısı oldukça artmıştır ancak profesyonel düzeyde size hizmet verecek firma sayısıda bir o kadar azdır. Seçimlerinizi iyi yaparak çok kaliteli bir petek temizliği hizmeti alabilirsiniz.

Kışa Girmeden Kombi Petek Temizliği

Peteklerin su geçişlerinin çamurlaşma ve kireç tortusu yüzünden tıkanmaya başlaması, peteklerin daha az ısınmasına ve sizin de daha az ısınmanıza sebep olur. Kombi doğalgazı kullanarak tesisat suyunu ısıtır ve bu su da peteklere gönderilerek, peteklerin sıcaklığı mekana transfer etmesi sağlanır. Ancak peteklerin gelen ısı enerjisini, tıkanıklık sebebiyle verimli şekilde iletmemesi durumunda yakıt sarfiyatı artar.

Yüksek doğalgaz faturaları öderken kışı doğru düzgün ısınamadan geçirmemek için firmamız kombi petek temizliği hizmetlerimizden kışa girmeden önce yararlanmanızı tavsiye etmektedir. İstanbul petek temizliği için bugüne kadar bir çok ilçemizde sayısız hane ve ticari yer için kombi petek temizliği hizmeti verdik. Müşteri odaklı çalışan firmamızı tercih edin uzun yıllar yüksek performans ile peteklerinizden faydalanın. www.petektemizligifiyatlari.com sitemiz içerisinde petek temizliği nasıl yapılır ile detaylı açıklamamamızı okuyabilirsiniz.

Özel Kimyasallarla Kombi Petek Temizliği

Zamanla peteklerdeki tıkanıklık daha da artarak ısınma sorununun artmasına ve dolayısıyla doğalgaz faturalarınızın daha da artmasına yol açar. Özel kimyasal maddeler ve petek iç temizliği için geliştirilen yıkama makinaları kullanan ekiplerimiz, petekleri tek tek sökmekle uğraşmadan petek temizliği yapmaktadır.

Nano Clean Kombi isimli bir kimyasal karışımın petek içine, petekler sökülmeden uygulanması sayesinde şebeke suyundan kaynaklanan kireç ve diğer çamurlaşmaya yol açan maddeler kısa sürede petek içinde çözülür ve daha sonra yıkama makinasını tüm pisliği temizler. Çift yönlü su veren bu makinalar petek içinde çalkalama etkisi oluşturduğu için çözülen kireç ve pisliğin tamamı, tesisat aracılığıyla kombiye ulaşmadan temizlenmektedir. Kombi Petek Temizliği kesinlikle uzman personel gözetiminde yapılması gerekmektedir. Sıradan yapılacak işlemlerde verilen paranızın boşa gitmemesi içinde acele etmeden firmanızı doğru seçtiğinizden emin olun.