Alttan Isıtma Sistemi Temizliği

Alttan Isıtma Sistemi Temizliği

Alttan Isıtma Sistemi Temizliği düzenli aralıklarla yapılmaması durumunda sistem içinde oluşan bakteriler zamanla çamurlaşmaya sebep olmakta ve bu çamurlaşma yüzünden ısı verimliliğinde büyük düşüş yaşanmaktadır. Kombi ve merkezi ısıtma sistemlerinin de yıllık periyotlarla temizlenmesi gerekirken alttan ısıtma sistemlerindeki temizlik ihtiyacı kireç çökmesinden kaynaklanmamaktadır.

 

Şebeke suyundaki kireçten değil, sistemin sıcaklığının düşük olmasından dolayı oluşan bakterilerden kaynaklanan temizlik ihtiyacı sistemin kararlı ve verimli şekilde çalışması için çok önemlidir. Özel yıkama sistemleri ve kimyasal ilaçlar kullanarak gerçekleştirdiğimiz alttan ısıtma sistemi temizliği işlemi, sistem elemanlarının tamamının pratik bir şekilde temizlenmesini sağlar.

 

Zeminde Isıtmalı Sistemlerin Temizliği

 

Peteklerin içinde çökme yapan kireçten kaynaklanan ısınma sorunlarından farklı bir şekilde, yerden ısıtma sistemlerinde sıcaklığın 55 derecenin üstüne çıkmamasından ötürü popülasyonu artan bakteriler soruna sebep olur. Bu bakteriler hızla üreyerek zeminin her yerinin eşit şekilde ısınmamasına yol açan çamurlaşmaya yol açmaktadır ki, firmamızın evinizi kirletmeden haricen bağlanan özel yıkama sistemleriyle yaptığı temizlik işlemi tüm bu sorunlardan kurtulmanızı sağlar.

 

Zeminden ısıtma sistemi temizliği işlemi sizi zahmete sokmadan kısa sürede tamamlanır ve temizliğin ardından çok daha konforlu şekilde ısındığınızı hemen fark edersiniz. Gereksiz ısı kayıpları sebebiyle ısınmak için daha fazla harcamaktan ancak daha az ısınmaktan kurtulmak için Alttan Isıtma Sistemi Temizliği bakımını düzenli olarak her sene yaptırmanızı öneriyoruz.

 

Çok uygun fiyatlarla sunduğumuz hizmetlerimizden, İstanbul’un hangi ilçesinde oturduğunuz fark etmeden haftanın tüm günleri sadece bir telefonla yararlanabilirsiniz. Yerden ısıtma sisteminizden çok daha yüksek verim almanızı sağlayan temizlik işlemi sayesinde kış boyunca ısınma maliyetini düşünmeden, daha konforlu bir şekilde ısınabilirsiniz. Sorularınız, petek temizliği fiyat teklifi ve randevu almak için bir telefon açmanız yeterli.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.