Avcılar Petek Temizliği

Petek temizleme işlemi, çoğu insan için zahmetli ve maliyetli bir işlemmiş gibi görünebilir. Sahiden de eskiden bu durum böyle idi. Avcılar Petek temizliği için Eski yöntemlerle yapılan petek temizliği, beraberinde bir yığın da zahmetli iş getiriyordu. Sökülen peteklerin montajı, kırma işlemleri ve temizlik işleri hem çok fazla zaman alıyor hem de maliyeti arttırıyordu. Fakat gelişen teknoloji ile birlikte petek temizliği işleminizi artık bunlara gerek kalmadan yapıyoruz.

İstanbul petek temizliği için garanti çözümler üreten firmamızdan hemen hizmet alabilirsiniz. Avcılar petek temizliği hizmetimiz ile tesisatın içinde biriken kir, tortu ve kireç gibi tıkanıklıklara sebep olan maddeleri, özel kimyasal ilaçlarımız ile toz haline getirerek petek temizliği makinesi ile tesisatın içinden çıkartıyoruz. Böylece petek temizliği işlemi sırasında herhangi bir petek sökme işlemine ve zahmetli temizliklere gerek kalmadan ısıtma sisteminizdeki tıkanıklıklar giderilir.

Avcılar Petek temizliği Servis Talebi

Kombi sisteminiz eski verimliliğinde çalışmıyorsa, yüksek derecelerde çalıştırmanıza rağmen ev ve iş yerleriniz istenilen şekilde ısınmıyorsa, faturalarınızda artış varsa avcılar petek temizliği hizmetimizden bir an önce faydalanmanızı öneriyoruz. Avcılar petek temizliği yapan firmamız son teknoloji makina ve etkisi güçlü kimyasal karışımlarla, petek temizliği işlemini hızlıca ve güvenle yapmaktadır. Avcılar petek temizliği hizmetimiz ile ilgili bilgi almak için 0212502 03 39 numaralı telefonumuzdan bizlere 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

Şebeke suyundaki kirecin peteklerde birikmesi ve bu birikintinin zamanla balçık kıvamında, yoğun bir tabakaya dönüşmesi sonucu tesisattan gelen sıcak su peteklerin her yerine ulaşamaz. Peteklerin alt bölümünde biriken pisliğin su akışına mani olması, dokunduğunuzda peteklerin alt bölümünün ısınmadığını fark etmenize yol açar. Isı kaybına yani ısınma maliyetinin hızla artmasına yol açan bu sorunu en pratik şekilde gideren Avcılar petek temizliği servisimiz, yeni model yıkama makinalarıyla bir saatten kısa sürede tüm birikintileri temizlemektedir. Eskiden uygulanan ilkel temizlik yöntemlerindeki gibi peteklerinizi tek tek sökerek temizlemeyen servis ekibimiz, ithal yıkama makinalarını tesisata bağlar ve tek petek bile sökmeden tüm birikintilerin tahliye edilmesini sağlar. Böylece peteklerdeki ısınma sorunu giderilir ve kış sonuna kadar çok daha az harcayarak, daha fazla ısınabilirsiniz.

Avcılar Petek Ve Kombi Servis Hizmetlerimiz

Şebeke suyundaki kirecin tortulaşması ve diğer maddelerin yapışmasını kolaylaştırması sonucu oluşan balçık tabakası, çok yoğun bir katman haline geldiği için sıcak suyun geçişini engeller. Bazı acemi tesisatçılar petek içlerindeki bu tabakayı sadece su kullanarak temizlemeye çalışsa da, zaten su geçmediği için peteklerin ısınmamasına sebep olan balçıklaşmanın bu şekilde tamamen temizlenmesi mümkün değildir. Yüzeysel kalan, sadece tesisattaki kirli suyun değiştirilmesini ancak pisliğin olduğu gibi petek diplerinde kalmasına yol açan bu bilgisizce müdahaleler yarardan çok zarara sebep olur. Avcılar petek temizleme servisimizse ithal bir ürün olan Nano Clean ile balçıklaşmayı tamamen çözerek temizlemekte, bu temizlik işlemi içinse özel tasarlanan bir sistem olan Ridgid petek temizleme makinasını kullanmaktadır. Yerden ısıtma ve merkezi ısıtma sistemlerinin temizliğinde de kullanılan bu yıkama makinası, tüm su geçişlerinin ve peteklerin tek yerden bağlantıyla zahmetsizce temizlenmesini sağlar.

Ev ve işyerlerinde kullanılan yerden ısıtma sistemlerinin su geçişlerini, kat kaloriferi ve kombi gibi ısıtma sistemlerinin temizliği için Avcılar petek temizliği servisimize bir saat yeterli gelmektedir. Merkezi ısıtma sistemlerinde binada kullanılan toplam petek sayısına, şebeke suyunun kireç oranına ve peteklerde ne kadar pislik biriktiğine göre temizlik işlemi birkaç saat sürebilmektedir. Her halükarda eski usul petek temizleme yöntemlerinden çok daha hızlı sonuç veren temizlik yöntemimiz daha az işgücü gerektirdiği için çok daha düşük maliyetlidir. Üstelik kullandığımız yıkama makinaları ve özel kimyasal temizleyiciler derinlemesine temizlik yaparak, aynı sorunun uzun süre boyunca tekrar etmemesini sağlamaktadır.

Isıtma sistemlerinin petek ve tesisat temizliği konusunda deneyimli tesisatçıların görev aldığı Avcılar petek temizliği servisimiz ilçe geneline haftanın tüm günleri hizmet vermektedir. İthal temizlik makinalarımızla petek temizleme işlemini zahmetsiz, hızlı sonuç alınan ve her bütçeye hitap edebilecek kadar düşük fiyatlı bir hizmet haline getirdik. Ekibimizden hizmet almak için gerek randevu taleplerinizi gerekse hizmetlerimizle ilgili her türlü sorunuzu, 7/24 açık olan danışma hattımız üzerinden bizlere ulaştırabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.