Bahçelievler Petek Temizliği

Evlerimizde bir çok eşyada temizlik önemli olduğu kadar petekler için ihmal edilmeyecek derecede temizliğe ihtiyaç vardır. Bahçelievler Petek temizliği için firmamız bölgenizde size en yakın temizlik firması olarak öne çıkmaktadır.

İstanbul petek temizliği hizmetlerinde bir çok ilçede hafta boyunca gezici servis ekiplerimizle evlerde ve ticari işyerlerinde kullanılmakta olan doğalgaz peteklerine üstün temizlik olanağı sunmaktayız. Bahçelievlerden arayan müşterilerimize genelde aynı gün içerisinde servis ekiplerimizi yönlendirebilmekteyiz. Yaz kış her dönem Bahçelievler Petek temizliği hizmetimiz en aktif şekilde sizlere hizmet vermektedir.

bahçelievler petek temizliği

Bahçelievler Petek Temizleme Servisi

Ev ve iş yerlerinizde bulunan radyatörler zaman içerisinde, şebeke sularındaki kireç ve kir gibi sebeplerle tıkanabilir. Meydana gelen bu tıkanıklıklar kalorifer sisteminizde ve kombinizde geri dönüşü olmayan arızalara yol açabilir. Bu durumun önüne geçmek için periyodik olarak petek temizliği yaptırmak gerekmektedir. www.petektemizligifiyatlari.com olarak, kombi ve kalorifer peteklerinizi sökmeden, özel kimyasal ilaçlarımız ve makinelerimizle tesisatınızı uzmanlıkla temizliyoruz. Uzman ekibimiz, özel kimyasal ilaçlarımız ve teknolojik cihazlarımızla ısınma sisteminizdeki sorunları gidermektedir. Kombi petek temizleme işlerinde birinci sınıf kaliteli ürünler kullanmaktayız.

Bahçelievler Petek Temizliği İletişim Detayları

Bahçelievler petek temizliği hizmetimiz sayesinde ısı dağılım problemleriniz hızlıca ve uzmanlıkla giderilir. Peteklerinizdeki ısı dağılımının normale dönmesiyle kombiniz daha verimli çalışmaya başlar. Böylelikle ısınma maliyetleriniz düşer. Sektöründeki tecrübesiyle sizlere en kaliteli ve en profesyonel hizmeti veren firmamız, size her zaman bir telefon kadar yakın. Bahçelievler petek temizliği hizmetimiz içingenel çağrı merkezli numaralı telefonumuzdan bizi arayarak randevu alabilir ve tüm hizmetlerimiz ile bilgi edinebiliriz.

bahçelievler petek temizleme

Bahçelievler Kalorifer Peteği Temizleme

Şebeke suyundaki kirecin petek diplerine çökmesi ve kalın bir tabaka oluşturması, tesisattan gelen sıcak suyun bu birikintilerin olduğu bölümlere ulaşamamasına yol açar. Bu durum neticesinde alt kısmı ısınmamaya başlayan petekler yüzünden sistemin ürettiği ısı, olması gerektiği gibi iç mekana iletilemez. Bahçelievler petek temizliği servisimiz soruna pratik bir şekilde çözüm getirerek, petekleri sökmeden özel tasarım yıkama makinalarıyla temizler ve böylece ısı kayıplarının minimuma indirilmesini sağlar. Merkezi ısıtma sistemlerine bağlı bütün petekleri bile tesisata tek yerden bağlanan yıkama makinasıyla kolayca temizleyen tesisatçılarımız, böylece ısı kaybına bağlı ısınma maliyeti artışlarına da son vermiş olur.

Şebeke suyunun kullanıldığı yerden ısıtma, merkezi sistemi, kat kaloriferi ve kombi gibi sistemlerin su geçişlerinde zamanla kireç ve diğer maddeler birikmeye başlar. Bulaşık ve çamaşır makinalarının suyla temas eden parçalarında olduğu gibi, metalden yapılan peteklerde de aynı durum yaşanır. Şebeke sularının kireçli olduğu ülkemizde, ısıtma sistemlerinden yüksek verimlilikle yararlanmaya devam etmek için herkesin düzenli aralıklarla peteklerinin temizliğini yaptırması gerekir.

petek temizliği bahçelievler

Şebeke suyundaki kireç, sıcaklık yükseldikçe metal yüzeylere daha fazla yapışır ve zamanla petek içlerinde yoğun katmanlar oluşur. Yerçekimiyle dip bölümde toplanan bu maddelerin sebep olduğu balçık kıvamlı tabakaysa suyu tamamen bloke eder. Sistem asgari yakıt harcayarak istenen ısının üretilmesini sağlasa dahi petekler bu ısıyı iç mekana veremediği sürece, harcanan yakıtın bir kısmı boşa gidecektir.

Isınmak için sistem sıcaklığının daha da arttırılması faturaların da paralel olarak artmasına sebep olur. Konforlu bir biçimde ısınmak için boş yere yüksek harcamalar yapmamak için Bahçelievler petek temizliği servisimizden yardım isteyin.

Kış öncesi peteklerdeki bütün birikintilerin temizlenmesi, aylar boyunca çalışacak ısıtma sisteminden tüm kış boyunca yüksek verimle ve düşük ısınma maliyeti ile yararlanmanızı sağlayacaktır. Tesisata bağlanan yıkama makinalarımız bir seferde merkezi sistemlerdeki çok sayıda peteği dahi derinlemesine temizleyebilmektedir.

Peteklerdeki birikintiler suyla taşındığı için sistem elemanlarına da ulaşır ve yüksek maliyetli, parça değişimi gerektiren arızalara yol açabilir. Bu arızalarla hiç karşılaşmamak ve ısınmak için daha fazla harcamamak için petek temizliğinizi kış öncesi yaptırın.

Isıtma sistemlerinden yüksek verimlilikle ve ekonomik olarak faydalanmayı sürdürmek için rutin aralıklarla tekrarlanması gereken bakım işlemlerinin en önemlileri arasında yer alan petek temizliğini aksatmadan yaptırmalısınız. Merkezi ısıtma sistemlerinden ev ve işyerlerinde kullanılan kombilere kadar cihaz ne kadar yüksek verimle çalışıyor olursa olsun, ısıyı mekâna aktarmak için şebeke suyu kullanıldığı için zamanla peteklerde kireç birikmesi olur. Bu birikmelerin kısa sürede çamurlaşmaya dönmesi ise sıcak suyun birikme olan petek diplerine ulaşamamasına yol açar. Bahçelievler petek temizliği servisimiz yıkama makinalarıyla petekleri tek tek sökmekle uğraşmadan, kısa sürede ve özel geliştirilmiş formüle sahip temizlik ürünleriyle derinlemesine temizlik yapmaktadır.

Peteklerde biriken şebeke suyu artıklarının temizlenmemesi durumunda sistem yüksek verimle çalışarak, düşük yakıt kullanımıyla ısı üretse dahi bu ısının tamamı iç mekâna iletilememeye başlar. Bu durum ilk zamanlarda peteklerin en altına dokunulduğunda alt kısmın ısınmadığının fark edilmesiyle kendini belli ederken zamanla soğuk kalan bölge daha da geniş bir alanı kapsar. Neticede peteklerin alt kısmında önemli bir alanın ısınmaması, üretilen ısının da önemli bir bölümünden faydalanamamanıza yol açmaktadır. Bu sebeple Bahçelievler petek temizliği servisimiz yıllık aralıklarla sistemin petek temizliğini yaptırmanızı önerir.

Petek diplerine çökerek çamurlaşmaya yol açan şebeke suyu kirecini peteklerini sökmeden, özel makinalarla temizliyoruz. Özel formülü ile petek içindeki kireç ve diğer maddelerin tamamının çözülmesini sağlayan Nano Clean kimyasalını kullanan ekibimiz, bu karışımın çözdüğü kireç ve çamuru çift yönlü yıkama yapan özel makinalarla temizler. Yıkama makinalarımız pratik bir şekilde tesisata bağlanarak Avrupa’dan ithal, özel bir ürün olan Nano Clean uygulayarak, temizlik yaptığı için merkezi sistem ısıtmaların petek temizliği de kısa sürede yapılabilmektedir. Binadaki tüm petekleri sökmekle uğraşmadan, her katta ayrı bir temizlik işlemi uygulamaya gerek olmadan tek seferde merkezi ısıtma sistemine bağlı tüm peteklerin içini temizliyoruz. Peteklerin alt kısmının ısınmaması ve verimlilik kaybı yüzünden oluşan ısınma maliyeti artışı gibi problemlere uzun süreli çözüm getiren sökmeden petek temizleme hizmetlerimiz ile kış boyunca çok daha ekonomik bir şekilde ısınabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button