Beylikdüzü Petek Temizliği

Isıtma sisteminizden kış boyunca sorunsuz ve düşük harcamayla yararlanmak için peteklerinizi kış öncesinde temizletin. Başta kireç olmak üzere şebeke suyundaki  pek çok maddenin peteklerde birikmesinden kaynaklı ısı kayıplarının önlenmesi için pratik hizmetler sunan Beylikdüzü petek temizliği servisimiz, petekleri sökmeden tesisata bağladığı yıkama makinalarıyla tüm tesisatı temizler. Bu temizlik işlemiyle mevcut ısınma problemleri ortadan kaldırılırken ayrıca ilerleyen zamanlarda oluşacak ısı kayıpları ve arızalar da önlenmiş olur. Şebeke suyundaki kirecin tortulaşarak petek diplerinde birikmesi ilk zamanlarda fark edilir oranda bir ısı kaybına sebep olmasa da, zamanla bu birikmenin artmasından ötürü üretilen ısının önemli bir miktarı boşa gitmeye başlar.

Sistemin yakıt kullanarak ürettiği ısıyı iç mekâna vermesini sağlayan peteklerin tamamı suyla ısınır ve bu su ise kireçli olduğu bilinen şebekeden temin edilir. Bulaşık ve çamaşır makinalarının suyla temas eden metal aksamlarının kireçlenmemesi için özel kimyasal ürünlerin kullanım amacı da budur. Oysa ısıtma sisteminin petekleri de aynı şekilde suyla temas etmektedir. Şebeke suyundaki kirecin ısıtma işleminde görev alan parçalarda birikmesinin temel nedeniyse sıcaklık arttıkça kirecin metale daha fazla tutunma eğilimi göstermesidir. Dolayısıyla tıpkı çamaşır ve bulaşık makinalarının ısıtıcı parçalarında olduğu gibi peteklerde de şebeke suyuyla temas neticesinde kireç tortuları oluşur. Petekler temizlenmeden kullanımın sürdürülmesiyle bu birikmeler yoğunlaşmaya ve peteklerin dibinde çamurlaşma oluşmasına yol açar.

Yoğunlaşan pisliğin balçık kıvamına gelmesi durumunda tesisattan gelen sıcak su, olması gerektiği gibi peteklerin her yerini dolaşamaz. Sıcak suyu bloke eden ve böylelikle peteklerin alt kısmının sıcak suyla hiç temas etmemesine neden olan bu pislik yüzünden üst bölüm sıcak olmasına karşın peteklerin altları soğuk kalmaya başlar. Beylikdüzü petek temizliği servisimizden hizmet almamanız ve kullanımı sürdürmeniz halindeyse ısınmayan bölge artar, peteklerin neredeyse yarısı ısınmaz hale gelir. Üretilen ısıdan verimli bir şekilde faydalanamamanız anlamına gelen bu durum arızaların da temel sebeplerindendir. Sistemin ömrünü uzatmak ve ısıtma sisteminden daha ekonomik şekilde faydalanmak için her yıl, kış başlamadan önce peteklerinizin temizliğini yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.

İstanbuldaki en kalabalık yerleşim alanlarından biride Beylikdüzüdür. Konut ağırlıklı bölgemizde Beylikdüzü Petek temizliği hizmetini tüm daireler için vermekteyiz. Bölgeye özel servis birimimiz kışa aylarının yaklaşması ile bölgeden oldukça yüksek oranda petek temizleme servis talebi almaktadır. İstanbul petek temizliği için uzun yılladır firma boyutunda hizmet sunan firmamız elinde bulundurduğu kaliteli yüksek teknoloji cihazları ile fark yaratmaktadır.

Soğuk kış günlerinde en etkili ve sağlıklı ısıtma sistemi olan doğalgaz en büyük yardımcımızdır. Şebeke sularının içindeki kir, kimyasal ve kireç zamanla tesisatlarda tıkanmaya neden olmaktadır. Kış aylarında ısıtma sisteminde sorun yaşamamak için petek temizliği işlemini düzenli bir şekilde yaptırmamız gerekmektedir. İşte petektemizligifiyatlari.com tam da bu noktada devreye girerek en doğru yöntemler ve ekipmanlarla petek temizliği işlemini gerçekleştiriyor. Beylikdüzü Petek temizliği için hizmet takvimimiz bulunmamakta olup yaz kış her mevsim bizlerden hizmet alabilmektesiniz.

Ekonomik Fiyatlarla Beylikdüzü Petek temizliği

Beylikdüzü petek temizliği hizmetimizle, ev ve işyerlerinize sizin için en uygun olan zaman aralığında gelerek, profesyonel ekibimiz ve son teknoloji ürünü makinelerimizle petek temizliği işlemini gerçekleştiriyoruz. Peteklerinizi tüm kireç ve kirden arındırırken, yaşam alanlarınızdaki konforunuzu koruyoruz.

Petek temizliği işlemi esnasında petekleri tesisattan sökmüyor, kabarık temizlik faturaları çıkarmadan en doğru uygulamalarla en kaliteli hizmeti veriyoruz. Beylikdüzü petek temizleme hizmetimizden faydalanmak ve konu ile ilgili tüm sorularınıza cevap bulmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 0534 880 00 42 numaralı telefonumuzdan bizlere istediğiniz her an ulaşabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.