kış gelmeden petek temizliği

Kış Gelmeden Petek Temizliği Yaptırın

Ülkemiz dört mevsimin yaşandığı bir coğrafyaya sahip. Bu nedenle yaz mevsimi olduğu gibi kış mevsimi gerçeği de yaşanıyor. Petek temizliği her yıl ortaya çıkan ve yapılması durumunda oldukça büyük katkı sağlayan önemli tasarruf kalemlerinden biridir.

Petekler Neden Tıkanır?

Petek temizliği konusunda en çok soruların başında şüphesiz petekler neden tıkanır sorusu gelmektedir. Bu nokta da en önemli ayrıntı yaşadığınız bölgenin su kalitesi olarak öne çıkmaktadır. Zira çamurlu ya da bulanık suyun olduğu bir bölge de yaşıyorsanız ya da yaşadığınız bölge de su çalışması yapılıyorsa kısa süre içinde peteklerinize çamurlu su dolması kaçınılmaz olacaktır. Korunmak için pek çok yöntem bulunmaktadır. Ama yine de tam manası ile koruma sağlanamamaktadır.

Tıkanan petekler pek çok sorunu ortaya çıkartmaktadır. Zaman ile tesisatınızın delinmesine, radyatörün delinmesine varan problemler görülebilmektedir. Korunmak için her yıl düzenli petek temizliği yaptırmak en doğru seçim olacaktır. Petek temizliği için uzmanların önerisi ise; Bu işi meslek olarak yapan tecrübeli ve referansı olan kişilerden hizmet alma yönündedir.

Kimler Petek Temizliği Yapar?

Petek temizliği yapmak için öncelikle su tesisatlarının çalışma sistemini ve kombi sistemlerini biliyor olmak büyük önem taşımaktadır. Bu yönü ile bakıldığında firmamız bünyesinde görev yapan her çalışanımız sunduğumuz özel eğitimler ile petek temizliği konusunda uzmanlaşmakta ve sağladığımız teçhizat olanakları ile sorunu en kısa sürede çözüme kavuşturmaktadır.

Petek temizliği hizmeti için firmamız ile iletişim kurduğunuz zaman size özel randevu ve temizlik günü belirlenmektedir. Sizin için uygun olan saatler içinde personellerimiz adresinize gelerek evinizin sadece banyo bölümünü kullanmak koşulu ile tüm peteklerinizin temizliğini gerçekleştirmektedir.

Petek Temizliği yapmak için özel bilgi ve olanaklara sahip olan ekiplerimiz hiçbir zarar ve hasar vermeksizin evinizin içinde hem temizliği hem de arıza tespitleri yapabilme donanımına sahiptir. Bu yönü ile bakıldığı zaman kaliteli hizmet için uygun fiyatlı tarifelerimizden yararlanmanız kış gelmeden önce konforlu ve ekonomik bir ısınma için oldukça belirleyici olacaktır. Firmamız hafta içi olduğu gibi Cumartesi ve Pazar günleri de hizmet vermektedir.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.