Petek Temizleme İş İlanları

Firmamıza gelen yoğun talepler doğrultusunda petek temizleme , kombi bakımı , kombi arıza tamiri gibi alanlarda kendini yetiştirmiş kişi yada kurumlara genellikle kış aylarında iş olanağı sağlamaktayız. Bu konuda müşteri memnuniyeti sağlayan , Tesisat Temizliği ve kombi bakımı  konularında en az 3 yıl tecrübeli Diksiyonu düzgün , İstanbul trafiğinde aktif araç kullanabilen Kurumumuza ve müşterilere gerekli saygı ve sevgi çerçevesinden çıkmayan kişi yada kurumların referansları ile bizlere başvuru yapmaları gerekmektedir.

Petek Temizleme İş İlanları İçin Gerekli Evraklar

. İkametgah Adresi

. Nüfüs cüzdan fotokopisi

. En son çalıştığı kurum yada bireysel yerin referansı ve iletişim bilgileri

Bu durumda kendine güvenen şirketimizin verdiği servisleri layığı ile yerine getirip yüzde % 100 müşteri memnuniyeti ile hizmet verebilecek kişiler firmamız üzerinden iletişim kurabilirler.

Petek Temizleme İş İlanları Aranan Nitelikler Nelerdir?

Firmamızda Çalışacak Kişiler kişisel bakımını saç . sakal ve elbise giyimine önem vermen insanlara değer veren kişilerden oluşmaktadır. Tavırları ve hareketleri hoş olmayan agresif ve kabadayı tarzındaki kişilerin kurumumuzda maalesef yeri yoktur. Bu konuda taviz vermemekteyiz.

Gerekli şartları kendine benimseyen kişi yada kurumların firmamızda her zaman her yıl iş kapasitesine göre iş yapabilme ve bir ekmek kapısı niteliğinde kendini aday olarak görebilir.

Petek Temizleme Firmamız Taşeronluk İsteyen Kişilere İş Olanağı Sağlıyor Mu?

Gelen talepler doğrultusunda yoğunluğumuz oldukça aracı ve gerekli malzeme ve makinası olan kişiler bizlere başvuru yapmaları halinde değerlendirilecektir. Aracı henüz olmayan kişiler ise maaşlı iş alımlarına müracaat ederek iş başvurusunda bulunabilirler.

İletişim : 0212 502 03 3 9 –  0534 880 00 42 – 0538 293 26 16 – 0850 532 66 99

petektemizleyici@gmail.com

 

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.