petek temizliği ne zaman yapılır

Petek Temizliği Ne Zaman Yapılır?

Petek Temizliği Ne Zaman Yapılır? ısınma giderlerini düşürmek için ideal yöntemlerden biridir. Yapılan temizlik ile birlikte peteğin hem kullanım ömrü uzamakta hem de peteğin tüm bölümlerinin ısınmasını engelleyen faktörler ortadan kalkmaktadır. Firmamız Profesyonel petek temizleme işlemlerini robot ile gerçekleştirir.

Petek Temizliği İçin İdeal Dönem

Petek temizliği kış mevsiminin gelmesi ile hemen hemen her aile ya da işletme için sorun oluşturmaktadır. Zira artan doğalgaz faturalarına karşın yine de istenilen seviyeye ulaşmayan ortam ısısının yükselmemesinin başlıca sebebi peteklerde yaşanan tıkanma sorunlarıdır. Ne yazık ki dışarıdan bakıldığında petek kanal dolmaları gözlemlenemez. Fakat zaman içinde oluşan tıkanmayı hissetmek mümkündür.

Peteğin ısısını elinizle ölçerek bütün bölümlerin ısınıp ısınmadığını kontrol edebilirsiniz. Eğer petek de bazı bölümler ısınmamışsa bu yüksek ihtimal ile peteğin tıkalı olduğunu göstermektedir. Bu nokta da firmamız ile iletişime geçerek çözüm talep etmeniz doğru olacaktır. Fimamız İstanbul da en uygun petek temizliği fiyatları ile sizlere hizmet vermektedir.

Petek temizliği yapmak öncelikle bilgi, birikim, tecrübe ve ekipman gerekmektedir. Bu noktada petek temizliğinin etkili ve doğru olması için mutlaka ekiplerimizin yerinde kontrolleri gerekmektedir. Sonrasında peteğiniz’in ihtiyaç duyduğu çözümler petek üzerinde evinizde uygulanmaktadır. Ekiplerimiz temizlik işlemini yaparken etrafa asla zarar vermeyecek ve ortamı kirletmeyecek önlemler almaktadır.

Petek temizliği yapılan alanda ekiplerimiz kısmi müdahale ya da genel müdahaleyi gerekli görebilirler bu durumda tüm peteklerinizin ve su transfer sistemlerinizin temizlenmesi gerekebilir. Bu nokta da sorunsuz bir hizmet alabilmek için işlemler için tüm alanda ekiplerimizin hareket edebileceği ortam oluşturulmalıdır. Petek temizliği olağan üstü koşullar oluşmadığı sürece lavaboya en yakın petek kullanılarak yapılmaktadır. Bu işlem hatların temizliği için de önem göstermektedir.

Petek Temizliği İçin En Uygun Mevsim

Petek temizliği için en uygun mevsim yaklaşımı çok doğru olmayacaktır. Bunun yerine her kış bitimi ya da her yaz sonu temizlik yaptırmak ideal seçim olacaktır. Çünkü kış mevsimine hazırlıksız girmemek için bu son derece etkili bir yönteme dönüşecektir. Petek temizliğini öne çıkartan ana unsurların başında konfor ilkesi yer almaktadır. Ödediğiniz faturanın karşılığında hak ettiğiniz kadar ısınmak için petek temizliği son derece etkili bir çözüm olacaktır.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.