Beykoz Petek Temizliği

İstanbul Avrupa Yakasında olduğu Kadar Anadolu Yakasında da doğalgaz petek temizlik ihtiyacı bulunmaktadır. Beykoz Petek temizliği hizmetlerimizde bu doğrultuda ilçemiz Beykoz da sürekli aktif şekilde hem konutlarda hem ticari alanlarda ve kısacası her yaşam alanında sağlanmaktadır.

Verimli ve düzgün bir ısınma için mutlaka doğalgaz kullanımında olan hanelerin temizlik yaptırması gerekmektedir. Bir çok ailemiz sorunlu petekler nedeni ile yeterli derecede ısınma sağlayamamaktadır. Bugüne kadar hiç bir şekilde petek temizliği yaptırmamış olanları mutlaka profesyonel olarak bu hizmeti bir defa olsa almalarını önermekteyiz.

Kombinizin, ev ve işyerinizi daha verimli bir şekilde ısıtmasını sağlayabilmek için düzenli olarak petek temizliği yaptırmanız gerekmektedir. Peteklerinizi sökmeden, kimyasal ilaç karışımları kullanarak, peteklerinizin içindeki pisliklerini eritiyoruz ve çift yönlü yıkama cihazlarımız ile tüm pisliği peteklerinizden tahliye ediyoruz. Petek temizliği hizmetimiz sayesinde kış aylarınızı sorun yaşamadan geçiriyorsunuz.

Kabaran faturalarınıza rağmen ısıtma sisteminizden istediğiniz performansı alamıyorsanız, sorunu kombinizde değil, peteklerde aramanız da fayda var. Doğalgazı ısı enerjisine dönüştüren kombi de olsa, bu ısının dağılımını sağlayan kombi değil peteklerdir.

Isıtma tesisatınızın, ısı iletim elemanları olan peteklerin kireç ve kir nedeniyle tıkanması ısınma sorunlarına neden olur. Kalorifer peteklerinin altı ısınmıyor sorunları da gelen en çok sorulardan biridir. Buda petek temizliği ile giderillen en büyük sorununuzdur.

Beykoz Petek Temizliği İletişim

Beykoz petek temizliği hizmetimiz sayesinde, zahmetsizce bu sorunlardan kurtulmanızı, daha az para ödeyerek daha fazla ısınmanızı sağlıyoruz. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve randevu talebinde bulunmak için bizlere internet üzerindeki  telefonumuzdan bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz. Isınma sistemlerinin en çok kış aylarında istenilen sıcaklık derecesine ulaşılmadığı zamanlarda insanların acil olarak firmamız ile irtibata geçmesi sonrasında radyatör petek temizleme işlemleri yaptırılarak ısı performansında hızlı ve fark edilir yükseliş gözlemlenir.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.